אודות האתר
מידע לתלמיד
Rus
AR
English
עברית
 
"עברתי היום את התיאוריה בלי שום טעות. התכוננתי למבחן באופן בלעדי עם האתר דרך , תודה רבה לכם ! אני אמליץ לכולם  להשתמש באתר זה,

דניאלה  13/03/2014
"
"לאתר דרך: רציתי להגיד לכם תודה רבה על האתר המצוין הזה! ניסיתי גם אחרים ואי אפשר להשוות אותו אליכם. עשיתי שלשום תאוריה ראשונה ועברתי אותו רק אם 3 טעויות.הצורת לימוד והמבחנים מצויינים!!!! המלצתי עליו לחברות שלי ללמוד תיאוריה באתר דרך והן גם כן נרשמות - מגיע לכם הפרסום. שוב תודה רבה .

ציפי כץ  12/3/2014
"
" ברצוני להודות לאתר דרך ,אתר ברמה גבוהה קל להבנה נותן לך בדיוק מה שאתה צריך בשביל שהתאוריה תעבור חלק , במקצוע שלי אני כבאי ובשביל לנהוג על כל סוגי הרכבים בעבודה  אני חייב כמובן להוציא דרגת רישיון הכי גבוה היום עברתי תאוריה ראשונה ב-0 טעויות בדרגת רישיון c הבחינה הייתה הבחינה הכי קלה שעברתי כל השאלות והתשובות שיש באתר בדיוק מופיעות במבחן בתור אחד שעשה כבר 3 תאוריות אני ממליץ בחום להשתמש בשירותי האתר למעבר תאוריה פשוטה וקלה . בהצלחה לכולם

יניב. נ - 29/1/2014
"
" את 2 התיאוריות הראשונות שלי לא עברתי בגלל שהשתמשתי באפליקציות ובאתרים שעמדו לרשותי בחינם. החלטתי שאין מצב שאני לא יעבור בפעם השלישית והפעם החלטתי לרכוש מנוי לאתר דרך ועברתי עם אפס טעויות והכול בזכותם !! תודה !!!!!

אופיר סידי -  12/2/2014
"
"רציתי להגיד תודה, התחלתי ללמוד רק אתמול לתאוריה והגעתי היום ל 24% (יעאני, לא מוכן), נגשתי היום ועברתי עם 2 טעויות. בקיצור, תודה ובהצלחה.

איתן דיאמנט - 23/2/2014
"
" היי רציתי להגיד לכם תודה יש לכם אחלה אתר עברתי תאוריה ראשונה ב3 דקות השאלות אחד על אחד פשוט

סיון - 27/2/2014
"
"חברים יקרים תודה רבה על שירותכם לציבור הנהגים בזכותכם עברתי תיאוריה היום יום שישי 28/02/14 השאלת היו 1/1 בדיוק כמו אצלכם תודה רבה .

יהודה כהן - 28/2/2014
"
 
אתר דרך הינו אתר יחודי מסוגו בישראל, בו ניתן ללמוד תיאוריה לנהיגה באופן אינטראקטיבי ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלך במחבן התאוריה. לפניך שאלה מתוך מערכת הלומדה למבחני התאוריה בחינם שבאתר "דרך". הלומדה בנויה על פי המתכונת החדשה של משרד הרישוי מתוך מאגר השאלות חדשות.
שאלה + תשובה ממאגר שאלות התאוריה
שאלה ממאגר השאלות :
כיצד עליך לנהוג בהגיעך לצומת?
התשובה הנכונה לשאלה זו היא:
עליך לתת זכות קדימה הן לטרקטור והן למשאית, החוצים את דרכך.
הסבר לתשובה הנכונה

מוצב לפנינו תמרור המשולש ההפוך, המחייב אותנו לתת זכות קדימה לכל רכב הבא או המתקרב אל הצומת.

על כן יש לתת זכות קדימה לכל כלי הרכב המתקרבים לצומת.

בהתאם לכך ניתן את זכות הקדימה לטרקטור וכן למשאית, החוצים את דרכנו.

תאוריה
 
כל הזכויות שמורות ל"אתר דרך" אתר ללימודי תאוריה 2010

האתר המוביל ללימודי תאוריה. תיאוריה לכל סוגי הרכב. היחידים ברשת שמלמדים תאוריה ומכינים לעבור את מבחן התאוריה בהצלחה. אלפי תלמידים עברו תאוריה. תאוריה לומדים באתר דרך.

 
Created by RightClick