אודות האתר
מידע לתלמיד
Rus
AR
English
עברית
 
"עברתי היום את התיאוריה בלי שום טעות. התכוננתי למבחן באופן בלעדי עם האתר דרך , תודה רבה לכם ! אני אמליץ לכולם  להשתמש באתר זה,

דניאלה  13/03/2014
"
"לאתר דרך: רציתי להגיד לכם תודה רבה על האתר המצוין הזה! ניסיתי גם אחרים ואי אפשר להשוות אותו אליכם. עשיתי שלשום תאוריה ראשונה ועברתי אותו רק אם 3 טעויות.הצורת לימוד והמבחנים מצויינים!!!! המלצתי עליו לחברות שלי ללמוד תיאוריה באתר דרך והן גם כן נרשמות - מגיע לכם הפרסום. שוב תודה רבה .

ציפי כץ  12/3/2014
"
" ברצוני להודות לאתר דרך ,אתר ברמה גבוהה קל להבנה נותן לך בדיוק מה שאתה צריך בשביל שהתאוריה תעבור חלק , במקצוע שלי אני כבאי ובשביל לנהוג על כל סוגי הרכבים בעבודה  אני חייב כמובן להוציא דרגת רישיון הכי גבוה היום עברתי תאוריה ראשונה ב-0 טעויות בדרגת רישיון c הבחינה הייתה הבחינה הכי קלה שעברתי כל השאלות והתשובות שיש באתר בדיוק מופיעות במבחן בתור אחד שעשה כבר 3 תאוריות אני ממליץ בחום להשתמש בשירותי האתר למעבר תאוריה פשוטה וקלה . בהצלחה לכולם

יניב. נ - 29/1/2014
"
" את 2 התיאוריות הראשונות שלי לא עברתי בגלל שהשתמשתי באפליקציות ובאתרים שעמדו לרשותי בחינם. החלטתי שאין מצב שאני לא יעבור בפעם השלישית והפעם החלטתי לרכוש מנוי לאתר דרך ועברתי עם אפס טעויות והכול בזכותם !! תודה !!!!!

אופיר סידי -  12/2/2014
"
"רציתי להגיד תודה, התחלתי ללמוד רק אתמול לתאוריה והגעתי היום ל 24% (יעאני, לא מוכן), נגשתי היום ועברתי עם 2 טעויות. בקיצור, תודה ובהצלחה.

איתן דיאמנט - 23/2/2014
"
" היי רציתי להגיד לכם תודה יש לכם אחלה אתר עברתי תאוריה ראשונה ב3 דקות השאלות אחד על אחד פשוט

סיון - 27/2/2014
"
"חברים יקרים תודה רבה על שירותכם לציבור הנהגים בזכותכם עברתי תיאוריה היום יום שישי 28/02/14 השאלת היו 1/1 בדיוק כמו אצלכם תודה רבה .

יהודה כהן - 28/2/2014
"
 
מבחני תאוריה
מבחן התאוריה הוא המבחן העיוני הבוחן את מי שמעוניין בהוצאת רישיון נהיגה בידע על דיני וחוקי התעבורה, תמרורים, השתלבות בתנועה, והכרת הרכב. לכלי רכב שונים  כמו אופנוע, משאית, טרקטור, רכב ציבורי, ומשא כבד, יש תאוריה שונה המתמקדת ספציפית במאפייני כלי הרכב.
איפה ניתן לגשת לתיאוריה?

משרד התחבורה מבצע את מבחני התיאוריה באמצעות מפעילים פרטיים  במרכזי בחינה. כ 25 מרכזים פרוסים ברחבי המדינה, ויש להזמין תור באתר האינטרנט של מרכזים אלה.
 
מועדים של מבחני תיאוריה
המועדים של מבחני התאוריה משתנים מעיר לעיר וממקום בחינה אחד למשנהו. יש מקומות שבהן הבחינה נערכת פעמיים בשבוע, ויש מקומות בהם ניתן להיבחן כל יום. ההבדל נובע מכמות האוכלוסיה הנמצאת באזור. למשל בירושלים, המונה מספר רב ביותר של תושבים, ונותנת שירותים לתושבי היישובים הסמוכים, נערכת בחינת תאוריה בכל יום לאורך כל היום.
את השעות והמועדים המדויקים של כל בחינת תאוריה ניתן לברר במידע המופיע כאן,
 
מה עליי להביא לתיאוריה?
קודם כל והכי חשוב, זה להביא את הטופס הירוק, רש"ל 18 חתום על ידי רופא, וכולל בדיקת עיינים עדכנית,
 יש להביא את  האגרה המשולמת והחותמת של בנק הדואר.
כמו כן יש להצטייד בתעודת זהות.
בלי אחד מכל אלה  לא ניתן לגשת לתאוריה כלל וכלל, במידה והנבחן חייל, הוא צריך להביא עמו תעודת חוגר, או אישור המעיד על פטור משירות צבאי. מי שנבחן על רכב ציבורי או על רכב כבד חייב להביא עמו אישור מהמכון הרפואי לבטיחות בדרכים.
כל הזכויות שמורות ל"אתר דרך" אתר ללימודי תאוריה 2010

האתר המוביל ללימודי תאוריה. תיאוריה לכל סוגי הרכב. היחידים ברשת שמלמדים תאוריה ומכינים לעבור את מבחן התאוריה בהצלחה. אלפי תלמידים עברו תאוריה. תאוריה לומדים באתר דרך.

 
Created by RightClick