אודות האתר
מידע לתלמיד
Rus
AR
English
עברית
 
"עברתי היום את התיאוריה בלי שום טעות. התכוננתי למבחן באופן בלעדי עם האתר דרך , תודה רבה לכם ! אני אמליץ לכולם  להשתמש באתר זה,

דניאלה  13/03/2014
"
"לאתר דרך: רציתי להגיד לכם תודה רבה על האתר המצוין הזה! ניסיתי גם אחרים ואי אפשר להשוות אותו אליכם. עשיתי שלשום תאוריה ראשונה ועברתי אותו רק אם 3 טעויות.הצורת לימוד והמבחנים מצויינים!!!! המלצתי עליו לחברות שלי ללמוד תיאוריה באתר דרך והן גם כן נרשמות - מגיע לכם הפרסום. שוב תודה רבה .

ציפי כץ  12/3/2014
"
" ברצוני להודות לאתר דרך ,אתר ברמה גבוהה קל להבנה נותן לך בדיוק מה שאתה צריך בשביל שהתאוריה תעבור חלק , במקצוע שלי אני כבאי ובשביל לנהוג על כל סוגי הרכבים בעבודה  אני חייב כמובן להוציא דרגת רישיון הכי גבוה היום עברתי תאוריה ראשונה ב-0 טעויות בדרגת רישיון c הבחינה הייתה הבחינה הכי קלה שעברתי כל השאלות והתשובות שיש באתר בדיוק מופיעות במבחן בתור אחד שעשה כבר 3 תאוריות אני ממליץ בחום להשתמש בשירותי האתר למעבר תאוריה פשוטה וקלה . בהצלחה לכולם

יניב. נ - 29/1/2014
"
" את 2 התיאוריות הראשונות שלי לא עברתי בגלל שהשתמשתי באפליקציות ובאתרים שעמדו לרשותי בחינם. החלטתי שאין מצב שאני לא יעבור בפעם השלישית והפעם החלטתי לרכוש מנוי לאתר דרך ועברתי עם אפס טעויות והכול בזכותם !! תודה !!!!!

אופיר סידי -  12/2/2014
"
"רציתי להגיד תודה, התחלתי ללמוד רק אתמול לתאוריה והגעתי היום ל 24% (יעאני, לא מוכן), נגשתי היום ועברתי עם 2 טעויות. בקיצור, תודה ובהצלחה.

איתן דיאמנט - 23/2/2014
"
" היי רציתי להגיד לכם תודה יש לכם אחלה אתר עברתי תאוריה ראשונה ב3 דקות השאלות אחד על אחד פשוט

סיון - 27/2/2014
"
"חברים יקרים תודה רבה על שירותכם לציבור הנהגים בזכותכם עברתי תיאוריה היום יום שישי 28/02/14 השאלת היו 1/1 בדיוק כמו אצלכם תודה רבה .

יהודה כהן - 28/2/2014
"
 
מורה נהיגה יקר !!!
 
תלמידי נהיגה חדשים רבים פונים מידי יום לאתר דרך, האתר המוביל ללימוד תיאוריה בישראל, ומבקשים המלצות ופרטים על מורי נהיגה באזור מגוריהם.
 
כחלק מהשרות שאנו מעניקים ללומדי הנהיגה החלטנו לשדרג וליצור מפגש מעניין ופורה בין תלמיד חדש שמעוניין ומחפש מורה לנהיגה לבין מורה נהיגה שיתאים ויענה לדרישתו.
 
אתר דרך השיק לאחרונה מערכת חכמה וייחודית,Derech Leadin המערכת קולטת ומווסתת פניות תלמידים חדשים ומעבירה פניות אלה למורי הנהיגה המתאימים.
 
איך זה עובד ?
 
  1. תלמיד המחפש מורה נהיגה מתאים, ממלא שאלון קצר בו הוא נשאל על העדפותיו לגבי אזור הלימוד, סוג הרכב, עזרה בתיאוריה, קבלנות, דת, שפה, עישון, וכ'. השרות ניתן לתלמידים בחינם.
 
  1. מורה נהיגה הנרשם לשרות פותח כרטיס אישי חכם, ממלא שאלון זהה, ומקבל הרשאת כניסה אישית למערכת ניהול אינטרנטית חכמה בה ניתן לנהל ולעקוב אחרי פניות התלמידים, השרות ניתן למורים בחינם.
 
  1. לאחר שמתקבלת פנייה מתלמיד והמערכת מזהה ומאמתת את הנתונים, נשלחת אליך המורה הודעת סמס והודעת מייל כי נמצא עבורך תלמיד מתאים.
 
  1. בשלב זה עליך להחליט, היה ותבקש את שם ומספר הטלפון של התלמיד תחויב בסכום הנע בין 27 ל - 39 ש"ח לפנייה (ע"פ החלטתך) היה ובשלב זה אינך מעוניין, לא תחויב ותוכל להמתין לפנייה הבאה. את ניהול הפניות ורכישתם תבצע כאמור באמצעות המערכת החכמה שניתנת לך בחינם.
 
 
על כן : אין לך מה להפסיד, כנס עכשיו ופתח כרטיס אישי חכם - ובחינם !!!
 
 
כל הזכויות שמורות ל"אתר דרך" אתר ללימודי תאוריה 2010

האתר המוביל ללימודי תאוריה. תיאוריה לכל סוגי הרכב. היחידים ברשת שמלמדים תאוריה ומכינים לעבור את מבחן התאוריה בהצלחה. אלפי תלמידים עברו תאוריה. תאוריה לומדים באתר דרך.

 
Created by RightClick