מהפכה במבחני התיאוריה לנהיגה. תלמידים דיסלקטיים וליקויי למידה נבחנים לתיאוריה באמצעות מערכת שמע ממוחשבת יחידה במינה
 

סוף לתורים במבחני התיאוריה לדיסלקטיים וליקויי למידה. מבחני הנהיגה העיוניים (תיאוריה) לליקויי למידה ודיסלקטיים מבוצעים באמצעות מערכת שמע ממוחשבת יחידה במינה שתקצר את זמן ההמתנה מ- 6 חודשים כיום לימים בודדים בלבד ועד שבוע לכל היותר.

 

עד כה בוצעו מבחני התיאוריה לליקויי למידה בצורה פרונטאלית, בעל פה, מול בוחן של משרד הרישוי.  מהיום הנבחנים יושבים בעמדת מחשב, שומעים את השאלות באמצעות אוזניות ומסמנים את התשובות הנכונות על גבי המחשב, בדומה לתיאוריה הרגילה המבוצעת כיום.

מבחן הנהיגה העיוני בשיטת השמע, המחליף את התיאוריה בעל פה יבוצע בשפות עברית וערבית, בכל משרדי הרישוי המחוזיים ברחבי הארץ,

זכאי לבצע בחינת תיאוריה באמצעות מערכת השמע כל תלמיד נהיגה שאובחן כדיסלקטי או ליקויי למידה וכן תלמידים שאינם יודעים קרוא וכתוב בעברית או עולים חדשים שאינם שולטים באחת מהשפות בהן מבוצעות בחינות התיאוריה הרגילות.

 

"אתר דרך" www.derech.co.il  מכין ומלמד אתכם לעבור את מבחן התאוריה בשיטה ייחודית ובלעדית, באתר מבחנים מהמאגר של משרד התחבורה המוצגים במערכת חכמה מותאמת אישית, המאפשרת משוב ייחודי, באתר שעורים בווידיאו ואפשרות להזמנת שיעורים פרטיים.

 

בלעדי לאתר דרך, מערכת שמע ממוחשבת יחידה במינה (כמו מבחן במשרד הרישוי) מותאמת לקשיי למידה ולנבחנים בתיאוריה בעל פה, תואם למבחני התאוריה בעל פה של משרד הרישוי . לקבלת פרטים נוספים כנס עוד היום  ל"אתר דרך" www.derech.co.il
 

 

התאמנו עבורך 3 מסלולי לימוד

לחץ כאן הרשם עכשיו בחינם

ובחר את המסלול שמתאים לך

בהצלחהכל הזכויות שמורות ל"אתר דרך" אתר ללימודי תאוריה 2010

לימודי תאוריה - מערכת ללימוד תאוריה

 
Created by RightClick