קורס התיאוריה של אתר דרך


כמה פעמים ניסתם את מזלכם ? הלכתם להיבחן, שילמתם אגרות - 64ש"ח לאגרה,  הוצאתם מאות שקלים והבנתם שלעבור תיאוריה זה לא עניין של מזל, ולכן החלטתם להיות רציניים, קניתם ספר, נכנסתם לאפליקציות, שוב הוצאתם הרבה כסף ועדיין אתם בלי תיאוריה.
החלטתם לעבור קורס בבית ספר לנהיגה, הגעתם לקורס בשעות הערב עייפים ולא מרוכזים, המרצה סיים את ההרצאה ואתם חזרתם הביתה עם תחושה של פספוס ואכזבה. שוב שלמתם מאות שקלים ותיאוריה אין
למה זה קורה לכם?

כי היום לא לומדים ככה....  היום לומדים באמצעות קורס התיאוריה של אתר דרך,  בשידור חי הצלחה מובטחת !!!אתר דרך השיק, סטארט-אפ חדשני המאפשר לתלמידים להשתתף דרך המחדשב בשידור חי בשיעורי תיאוריה באמצאות תיבת צ'אט המיועדת לכך.

לא הספקתם, לא עברתם, אתם יכולים להמשיך להשתתף בשעורים עד להצלחה !!!

כהכנה למפגש יש לצפות בשעורי
וידיאו מוקלטים. בשעורי הוידיאו מוטעים סרטוני המחשה מהמציאות בכביש, ובסוף כול מפגש מאמן אישי הוירטואלי ממוחשב וחכם יבחן אתכם על הנלמד בשיעור.

היתרון הגדול שניתן לראות את השעורים בשידור חוזר כמה פעמים שרוצים, בכול זמן, בנוחות ומבלי לצאת מהבית ולבזבז זמן יקר בנסיעות לכיתת הלימוד.

יתרון נוסף אף אחד לא מפריע לכם להתרכז בשיעור ולהבין את החומר

והיתרון הגדול מכולם זה המחיר הנמוך של הקורס.

לאחר שמסיימים לצפות בקורס האונליין ומתרגלים עם המאמן האישי, עוברים למערכת המבחנים החכמה של האתר ( בחינם וללא הגבלת זמן) ופותרים מבחנים רגילים ומבחנים הממקדים את השגיאות שלכם עד שמד הדרך מראה לכם שאתם מוכנים. 


כל הזכויות שמורות ל"אתר דרך" אתר ללימודי תאוריה 2010

לימודי תאוריה - מערכת ללימוד תאוריה

 
Created by RightClick